Htc One X + Hakkında Detaylar

En iyi Android telefonumuz nefes kesici bir 1.7 GHz dört çekirdekli işlemci ile çok daha güçlü bir şekilde kendisini aşıyor. İki katına çıkarılmış dahili depolama alanından başlayarak çok sayıdaki talebinize ödün vermeden yanıt verilmiş oluyor: 64 GB. Yüksek performans gücü ve konuşma süresi ile bugüne kadar sunmuş olduğumuz en uzun pil ömrüne sahiptir.

HTC’ye özel dahili Beats Audio özelliği ile müziği, sanatçının eserini kaydederken hedeflediği şekilde dinleyin. HTC Music Hub ve Senkronizasyon Yöneticisi ile sevdiğiniz tüm müziğe kolayca ulaşın.

HDR özelliği sayesinde, ters ışıkta yapılan çekimlerde bile yüzler karanlık olmaz. HDR özelliği ile deklanşöre her bastığınızda hızlı bir şekilde farklı pozlama değerlerine sahip üç farklı fotoğraf çekilir, ardından bu fotoğrafların her birinin en iyi kısmı tek bir fotoğrafta bir araya getirilerek hem ön plan hem de arka planda daha fazla keskin detayın elde edildiği tek bir fotoğraf ortaya çıkar.

HTC Watch 2.0 ile sunulan binlerce içerik arasından film ve programları kiralayın ya da satın alın. Tüm bunların keyfini parlak HD ekranda ya da HTC Media Link HD özelliği sayesinde herkesin izlemesi için dilediğiniz tüm içeriği kablosuz olarak herhangi bir televizyona aktararak büyük bir ekranda yaşayın.

Tüm bu etkileyici, sınıfında lider özellikler, telefonun çevresinde yer alan 2,5 D bombeli Gorilla Glass ekrana sahip tek parçadan oluşan küçük, hafif bir polikarbonat gövdesi ile sunulmaktadır. HTC One X+ aşırı açılarda dahi görüntüleme olanağı sağlar. Tamamen kendisine ait bir tarza sahip üstün bir tasarımdır.

 

 

Yazar: esezcan

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.